Počepice
ZŠ a MŠ Počepice

Akce ve školním roce 2018/19

11.9. návštěva z příbramského dopravního hřiště, dopravní výchova pro žáky ZŠ

19.9. vytrvalostní běh na Tavernách v Sedlčanech, 4 hoši se pokoušeli nechat za sebou kamarády z ostatních škol Sedlčanska, na stupeň vítězů se nakonec jeden z nich přece dostal… GRATULUJEME

20.9. program v MŠ i ZŠ - bubnování s Davídem – postupně si děti z MŠ a žáci ze ZŠ vyzkoušely rytmy, které ve vzdálených zemích dodnes znějí kolem ohňů… a líbilo se ji to :o)

26.9. – tentokrát naši žáci se vydali za dopravním dobrodružstvím vyzkoušet si znalosti z dopravní výchovy, starší se pokusili splněním testu získat dětský řidičský průkaz

5.10. program z Ochrany fauny Hrachov u nás ve škole s názvem „Padouch nebo hrdina“

23.10. program Hudebního divadla pro MŠ a 1.-3. ročník ZŠ „O prasátku Arturovi“ týkající se ekologického zemědělství

Naši žáci si v rámci projektu Šablony II vyzkoušeli, jaké by bylo být animátory. Myslíme si, že vzhledem k tomu, že to byla jejich prvotina a všechno si připravovali sami, se jim společná práce opravdu podařila. Pan Heger, který děti "zasvěcoval" do animátorské práce a celému filmu dal konečnou podobu, výběrem hudby vše ještě více oživil a dal tomu šťávu.

Legenda o Čápu