Čtenářská dílna v knihovně a sběrný dvůr

Zase jsme se vydali do sedlčanské knihovny na čtenářskou dílnu k paní Janě Roškotové. Tentokrát si pro nás připravila zajímavé úkoly ke knize Vlk a já od Oldřišky Ciprové. Chvíli jsme četli, chvíli hráli divadlo, hledali v encyklopediích, přemýšleli při pohybových hrách…. Opět to bylo úžasné.

Pak jsme se přesunuli na sběrný dvůr, kterým nás provedl pan Daniel Kolář ze Sedlčanských technických služeb. Dozvěděli jsme se třeba, co se dá vyrobit z použitých pneumatik, nebo co se může stát, když se manipuluje s bateriemi…. a mnoho dalšího. Největší odměnou pak pro nás bylo, když jsme si odtud mohli odvézt ještě funkční motorku 😃😎

Datum vložení: 9. 4. 2024 11:47
Datum poslední aktualizace: 9. 4. 2024 11:52